Facts About Ataşehir Satılık Daire Revealed

Ataşehir, İstanbul 5 odalı 220 metrekare 220 m2 i̇skanlimedi̇kal esteti̇kkli̇ni̇k/muayenehanehukuk bürolarimi̇marlik ofi̇si̇mali̇ müşavi̇rli̇ki̇stanbul sınırları içindeki en büyük kompleks olan metropol i̇stanbul; rezidans kuleleri, ofis ve iş merkezleri.

Ataşehir, İstanbul one oda 211 metrekare Ataşehi̇r metropol i̇stanbul'da ana cadde üstünde ataşehi̇r'i̇n en presti̇jli̇ projesi̇nde ! Vatandaşliğa uygun ti̇cari̇ tapulu, %18kdv avantajli açik ofi̇s, i̇şyeri̇. Ulaşim sorunu olmayan muhteşem konumda.

needs to evaluation the safety of one's link prior to proceeding. Ray ID: 75280805e8c28c93

Ataşehir'deki Finans Şehir Apartmanları size İstanbul'un muhteşem şehrinde en kaliteli yaşamı sunuyor. Daha fazla bilgi almak için tıklayın…

En doğru konum ve değere sahip olan bir daire bulabilmek için satılık daireler arasında uzun bir araştırma yapmalısınız.

has to overview the safety of one's relationship in advance of proceeding. Ray ID: 75280805ec0ec3eb

• Yenilenebilir enerji kullanımına uygun, küresel ısınmaya olumsuz etkiyi azaltmaya yönelik website Leed Gold sertifikasına uygun bina

eskişehir de 1018 metrekare arsa ve üzerine yapılmış one hundred metrekare betonarme yeni bina sahibinden satılıktır.arsamız ekime elverişli read more olup hayvancılıkl

İstanbul’da ev fiyatlarını incelerken, arayışınız yatırım odaklı ise gelişmekte olan ilçelere ve semtlere göz atarak daha uygun fiyatlı bir daire satın alabilirsiniz.

Altın fiyatlarındaki düşüş dur here durak bilmiyor! Yatırımcılar acilen bakın! 28 Eylül 2022 altın fiyat listesi Milli Emlak'tan o ilde konut read more imarlı arsa fırsatı!

İstanbul'da aradığınız satılık Ataşehir Satılık Daire bina ilanını bulamadıysanız aşağıdaki butonları kullanarak talebinizi bize iletin. Biz measurement bulalım! İstanbul'da Satılık Bina Arıyorum İstanbul'da Kiralık Bina Arıyorum

Ataşehir satılık daire ilanlarını incelerken önem vermeniz gerekenlerden bir diğeri ise dairenin ve bulunduğu apartmanın özellikleridir. Deprem yönetmeliğine uygun bir daire arayışındaysanız apartmanın bu yönetmeliğe uygun şekilde yapıldığını belirten ilanlara öncelik vermelisiniz.

Burada vermiş olduğunuz bilgiler ve ilgi alanınız çerçevesinde, Zingat vermiş olduğunuz bilgileri kontrol etmek ve onaylamak amacıyla sizinle irtibata geçebilecektir.

Gelişmiş veya potansiyel vadeden bir ilçede yaşamanın sunduğu pek çAlright avantaj bulunur. Peki satılık daire arayışınızda neden Ataşehir’i tercih etmelisiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *